Gin Tonic

Dla wielu z nas imprezy kończą się bólem głowy. Masz ochotę na party, ale nie chcesz następnego dnia przeżywać katuszy? A może prowadzisz, ale smutno Ci siedzieć czwartą godzinę przy kolejnej herbacie? Napoje bezalkoholowe Booze będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Szczególnie, jeśli lubisz tonic. Gin i tonic bez alkoholu Jeśli lubisz gin z tonikiem, mamy dla Ciebie […]

Dla wielu z nas imprezy kończą się bólem głowy. Masz ochotę na party, ale nie chcesz następnego dnia przeżywać katuszy? A może prowadzisz, ale smutno Ci siedzieć czwartą godzinę przy kolejnej herbacie? Napoje bezalkoholowe Booze będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Szczególnie, jeśli lubisz tonic.

Gin i tonic bez alkoholu

Jeśli lubisz gin z tonikiem, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Ten klasyczny napój, który piją bohaterowie filmów z Jamesem Bondem nie musi wiązać się z dużą ilością procentów. Tonic bez alkoholu Booze to „drink” wyprodukowany na bazie jagód jałowca, o głębokim, orzeźwiającym smaku. Tonik bezalkoholowy występuje u nas w duecie z Twoim ulubionym trunkiem, jakim jest gin bezalkoholowy.

Jak smakuje gin bezalkoholowy?

Niemal każdy gin występuje w środowisku naturalnym z tonikiem – u nas również nie ma wyjątku od tej reguły. Tonik bezalkoholowy jest aromatyczną bazą, natomiast gin bezalkoholowy wzbogaci Twój napój o smak ulubionego trunku. Gin z tonikiem posiada głębię, a owoce jałowca nadają napojowi wyjątkowego aromatu. Jednak oferta Booze to nie tylko bezalkoholowy gin, ale także inne orzeźwiające napoje: rum, whisky, aperitif. Każdy z nich prezentuje smak najlepszej jakości trunku bez śladu procentów.

Gin bezalkoholowy możesz sączyć podczas imprezy, bez obaw, że następnego dnia nie będziesz w stanie normalnie funkcjonować, możesz także pić go w trasie, jadąc samochodem. Tonic bez alkoholu to wolność wyboru i głębia smaku, dorównująca alkoholowym drinkom z najwyższej półki.

Jak zrobić drinka bez alkoholu?

Napoje bezalkoholowe to coraz popularniejszy sposób na udaną imprezę. Jest to świetny pomysł na integrację osób, które nie piją na co dzień, z klasycznymi imprezowiczami. Na taką alternatywę z pewnością czekało wielu z Was. Urządzając imprezę, na której będą abstynenci możesz jednak zadawać sobie pytanie: jak zrobić drinka bez alkoholu? Nie jest to tak proste jak mogłoby się wydawać, a faktyczny sukces zależy w dużej mierze od proporcji i dobrego pomysłu. Możesz zrobić drinka bez alkoholu za pomocą każdego płynu, na przykład mieszając zieloną herbatę z syropem imbirowym, ale dużo lepiej jest zaopatrzyć się w profesjonalne napoje bezalkoholowe, takie jak bezalkoholowy gin, koniak czy rum z colą. W Booze każda butelka ma wytłoczone logo typu drinka, jaki prezentuje. Napoje bezalkoholowe Booze najlepiej smakują schłodzone.